štvrtok, 20.jún 2024
ÚvodVšeobecnéCesty osudu sú nevyspytateľné

Cesty osudu sú nevyspytateľné

-

Toto auto zažilo v priebehu jediného roka veľmi veľa – od náhleho vzplanutia a rovnako náhleho zatratenia cez predaj do Kanady, mesiace neistoty až po veľmi veľmi veľmi rozvážne rozhodnutie o jeho kúpe. Tešíme sa, že tento klenot opäť obohatil zbierku našich klubových áut a dúfame, že to tak už zostane. Bola by obrovská škoda ho stratiť.

 

Predchádzajúci článok
Ďalší článok

4 KOMENTÁRE

  1. Osud to tak zariadil, ze tato lestenka s ceskoslovenskym rodnym listom neodplava za Atlantik, ale bude nadalej brazdit cesty Slovenska a mozno aj prilahlych krajin V4 (ved to ma napisane na kapote) a je to tak dobre. A nam nezostava nic ine, vazeni divaci, ako uprimne sa tesit z kulturneho rozmachu v nasom klube. Lebo narod, ktory si nevazi historiu (a tym aj historicke auta), zostane navzdy narodom otrokov.

  2. . . . je to skvelé . . . že zostáva na SK . . . nesmierne som sa teši l- keď sa z prahy dostala do bratislava . . . nesmierne som smútil – keď sa mala expedovať za oceán . . . takže palec hore a vďaka 🙂

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno

Toto auto zažilo v priebehu jediného roka veľmi veľa - od náhleho vzplanutia a rovnako náhleho zatratenia cez predaj do Kanady, mesiace neistoty až po veľmi veľmi veľmi rozvážne rozhodnutie o jeho kúpe. Tešíme sa, že tento klenot opäť obohatil zbierku našich klubových áut a dúfame, že to tak už zostane. Bola by obrovská škoda ho stratiť.