štvrtok, 20.jún 2024
ÚvodVšeobecnéČlenský príspevok na rok 2018

Členský príspevok na rok 2018

-

Milí priatelia,
ak ste tak zatiaľ nestihli urobiť, dovoľujeme si vás požiadať o zaplatenie členského príspevku na rok 2018.
Na tento rok sme zaviedli novinku, na základe ktorej bude môcť rodinný príslušník člena klubu využívať na našich zrazoch rovnaké výhody ako člen klubu, a to len za sumu zodpovedajúcu polovici ročného členského príspevku. V praxi to znamená, že ak člen klubu uhradí na rok 2018 členský príspevok v riadnej výške 20 Eur a k tomu zaplatí aj sumu 10 Eur (suma zodpovedajúca polovici členského príspevku) za svojho dospelého rodinného príslušníka, bude mať rodinný príslušník člena nárok zúčastniť sa našich tohtoročných zrazov za rovnakých podmienok ako člen klubu. Člen klubu môže, samozrejme, zaplatiť znížený poplatok aj za viacerých rodinných príslušníkov, t. j. za každého rodinného príslušníka sumu 10 Eur, pričom za nedospelé deti sa žiadny poplatok neplatí.
Členský príspevok s prípadným poplatkom za rodinného príslušníka uhraďte, prosím, na bankový účet SAAB CLUB SLOVAKIA IBAN: SK13 0200 0000 0029 4459 5151 a do popisu platby uveďte „Členský príspevok na rok 2018“.
Za skorú úhradu členských príspevkov a poplatkov za rodinných príslušníkov vopred ďakujeme a tešíme sa na stretnutia.
V prípade akýchkoľvek otázok sme vám, samozrejme, k dispozícii.
SAAB CLUB SLOVAKIA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno

Milí priatelia,
ak ste tak zatiaľ nestihli urobiť, dovoľujeme si vás požiadať o zaplatenie členského príspevku na rok 2018. Na tento rok sme zaviedli novinku, na základe ktorej bude môcť rodinný príslušník člena klubu využívať na našich zrazoch rovnaké výhody ako člen klubu, a to len za sumu zodpovedajúcu polovici ročného členského príspevku. V praxi to znamená, že ak člen klubu uhradí na rok 2018 členský príspevok v riadnej výške 20 Eur a k tomu zaplatí aj sumu 10 Eur (suma zodpovedajúca polovici členského príspevku) za svojho dospelého rodinného príslušníka, bude mať rodinný príslušník člena nárok zúčastniť sa našich tohtoročných zrazov za rovnakých podmienok ako člen klubu. Člen klubu môže, samozrejme, zaplatiť znížený poplatok aj za viacerých rodinných príslušníkov, t. j. za každého rodinného príslušníka sumu 10 Eur, pričom za nedospelé deti sa žiadny poplatok neplatí. Členský príspevok s prípadným poplatkom za rodinného príslušníka uhraďte, prosím, na bankový účet SAAB CLUB SLOVAKIA IBAN: SK13 0200 0000 0029 4459 5151 a do popisu platby uveďte "Členský príspevok na rok 2018". Za skorú úhradu členských príspevkov a poplatkov za rodinných príslušníkov vopred ďakujeme a tešíme sa na stretnutia. V prípade akýchkoľvek otázok sme vám, samozrejme, k dispozícii. SAAB CLUB SLOVAKIA