nedeľa, 14.júl 2024
ÚvodVšeobecnéFénix povstáva z popola.

Fénix povstáva z popola.

-

Chystáte sa do Ženevy? Neoľutujete!
Na práve otvorenom ženevskom autosalóne Jason Castriota dokáže, že pokrokový dizajn a SAAB patrili spolu už od prvopočiatku. Nepochybujeme, že každého navštevníka o tom bezosporu presvedčí štúdia s príznačným názvom PhoeniX. Tento koncentrát emócií, dravosti, ale i odkazov na úspešnú minulosť značky má ukázať dizajnový smer, ktorým sa automobilka hodlá uberať.
Komu by to nestačilo, môže sa v Ženeve zoznámiť s revolučným rozhraním IQon, ktoré zatiaľ v automobilovom priemysle nemá obdobu.
Čoskoro Vám prinesieme osobné dojmy zo Ženevy.
Video: http://www.youtube.com/watch?v=HWOwtrC4wQM&feature=player_embedded#t=0s
Autor: J35
Predchádzajúci článok
Ďalší článok

Chystáte sa do Ženevy? Neoľutujete!
Na práve otvorenom ženevskom autosalóne Jason Castriota dokáže, že pokrokový dizajn a SAAB patrili spolu už od prvopočiatku. Nepochybujeme, že každého navštevníka o tom bezosporu presvedčí štúdia s príznačným názvom PhoeniX. Tento koncentrát emócií, dravosti, ale i odkazov na úspešnú minulosť značky má ukázať dizajnový smer, ktorým sa automobilka hodlá uberať. Komu by to nestačilo, môže sa v Ženeve zoznámiť s revolučným rozhraním IQon, ktoré zatiaľ v automobilovom priemysle nemá obdobu. Čoskoro Vám prinesieme osobné dojmy zo Ženevy. Video: http://www.youtube.com/watch?v=HWOwtrC4wQM&feature=player_embedded#t=0s Autor: J35