utorok, 21.máj 2024
ÚvodVšeobecnéFotografie z poslednej rozlúčky s Erikom.

Fotografie z poslednej rozlúčky s Erikom.

-

Ahojte priatelia,
posielam exkluzívne fotky z pohrebu Erika Carlssona  (20.jún 2015).
Pohrebu sa zúčastnili okrem rodiny a blízkych priateľov predovšetkým žijúce pretekárske rallye legendy  z obdobia 50-tych a 60-tych rokov vrátane fenomenálneho Stirlinga Mossa (brat Erikovej manželky Pat Moss).
Fotky mi posla náš priateľ Krzysztof Rozenblat, ktorý mal s Erikom veľmi osobný priateľský vzťah a bol na poslednej rozlúčke s Mr. SAAB v kostole Sv.Panny Márie v Eaton Bray.
Atmosféra na pohrebe bola veľmi uvoľnená a priateľská . . . presne tak ako si to Erik prial . . . ľudia sa rozprávali a  pri fotkách spomínali na krásne chvíle, ktoré s Erikom prežili . . .
Spomínam aj ja v žiline. . .
 
maťoP
—-OoO—-

3 KOMENTÁRE

  1. U mne to bylo skoro pul na pul, ale zapomnel jsem.
    Kazdopadne si Erik zaslouzi tam nahore poradnou lampu på taket, s kterou si na nas pekne posviti..!!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno

Ahojte priatelia, posielam exkluzívne fotky z pohrebu Erika Carlssona  (20.jún 2015). Pohrebu sa zúčastnili okrem rodiny a blízkych priateľov predovšetkým žijúce pretekárske rallye legendy  z obdobia 50-tych a 60-tych rokov vrátane fenomenálneho Stirlinga Mossa (brat Erikovej manželky Pat Moss). Fotky mi posla náš priateľ Krzysztof Rozenblat, ktorý mal s Erikom veľmi osobný priateľský vzťah a bol na poslednej rozlúčke s Mr. SAAB v kostole Sv.Panny Márie v Eaton Bray. Atmosféra na pohrebe bola veľmi uvoľnená a priateľská . . . presne tak ako si to Erik prial . . . ľudia sa rozprávali a  pri fotkách spomínali na krásne chvíle, ktoré s Erikom prežili . . . Spomínam aj ja v žiline. . .   maťoP ----OoO----