nedeľa, 16.jún 2024
ÚvodVšeobecnéNový prezident SAAB CLUB SLOVAKIA

Nový prezident SAAB CLUB SLOVAKIA

-

Dovoľujeme si oznámiť členom občianskeho združenia SAAB Club Slovakia, že na valnom zhromaždení členov združenia konanom 28.11.2016 bol jednohlasne zvolený za prezidenta klubu Šimon Meliš. Funkčné obdobie nového prezidenta sú 4 roky. Novému prezidentovi gratulujeme a prajeme veľa síl do náročnej práce.
Z prezídia klubu z funkcie vedúci marketingu z osobných dôvodov odstupuje Igor Kaiser. Prezídium klubu preto žiada členov, ktorí majú záujem o vykonávanie tejto funkcie, aby kontaktovali klub na adrese info@saabclubslovakia.sk.

Predchádzajúci článok
Ďalší článok

7 KOMENTÁRE

  1. Gratulujem k tejto neľahkej funkcii, zároveň treba ešte raz poďakovať odchádzajúcemu prezidentovi za to čo doteraz urobil a nám všetkým prajem aby naše sobíky slúžili čo najlepšie a s činnosťou klubu aby sme všetci boli spokojní.

  2. Aj básnická obec sa pripája ku gratulácii: Šimki, Šimki Ty si ten najsamlepší president. Nech sa Ti len pekne darí a klub obchádzajú sváry – želá Ivan Koronthaly. Dobrých členov, veľa Saabov, nech más v hlave kopu plánov. Nech podarí sa každá vec, praje Milan Darovec a aj celá SAAB obec. A nech sa darí aj v práci vinšujú Ti seniláci a aj Laci.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno

Dovoľujeme si oznámiť členom občianskeho združenia SAAB Club Slovakia, že na valnom zhromaždení členov združenia konanom 28.11.2016 bol jednohlasne zvolený za prezidenta klubu Šimon Meliš. Funkčné obdobie nového prezidenta sú 4 roky. Novému prezidentovi gratulujeme a prajeme veľa síl do náročnej práce. Z prezídia klubu z funkcie vedúci marketingu z osobných dôvodov odstupuje Igor Kaiser. Prezídium klubu preto žiada členov, ktorí majú záujem o vykonávanie tejto funkcie, aby kontaktovali klub na adrese info@saabclubslovakia.sk.