štvrtok, 20.jún 2024
ÚvodVšeobecnéOpustil nás človek, ktorý pre meno SAAB urobil nepredstaviteľne veľa.

Opustil nás človek, ktorý pre meno SAAB urobil nepredstaviteľne veľa.

-

RNDr. Hubert Procházka, CSc.
 
Žiaľ, i tento rok sa musíme rozlúčiť s veľkým menom česko-slovenského saabizmu. Pán Procházka bol pre nás zosobnením hodnôt, ktoré sme vždy pripisovali našej milovanej značke. Nielenže viedol klubovú činnosť, ale i odborne publikoval a bol vždy ochotný podeliť sa o svoje bohaté skúsenosti svojho života so značkou SAAB. Stretávať ho na akciách bolo rovnako tak prirodzené ako i príjemné a preto nám všetkým bude veľmi chýbať.
Česť jeho pamiatke!
 
http://saabunderground.cz/index.php?page=whois_hubert_prochazka

Predchádzajúci článok
Ďalší článok

4 KOMENTÁRE

  1. Tak to ma fakt mrzi. Pravidelne som ho stretaval u Zdenka Suchomela. Super chlap. Pamatam si aj „tlacovku“ pocas SSC v Brne, kde ho spovedal Zbynek. Samozrejme mam aj jeho knihu.
    R.I.P

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno

RNDr. Hubert Procházka, CSc.   Žiaľ, i tento rok sa musíme rozlúčiť s veľkým menom česko-slovenského saabizmu. Pán Procházka bol pre nás zosobnením hodnôt, ktoré sme vždy pripisovali našej milovanej značke. Nielenže viedol klubovú činnosť, ale i odborne publikoval a bol vždy ochotný podeliť sa o svoje bohaté skúsenosti svojho života so značkou SAAB. Stretávať ho na akciách bolo rovnako tak prirodzené ako i príjemné a preto nám všetkým bude veľmi chýbať. Česť jeho pamiatke!   http://saabunderground.cz/index.php?page=whois_hubert_prochazka