nedeľa, 14.júl 2024
ÚvodVšeobecnéPozvánka na výročný zraz klubu.

Pozvánka na výročný zraz klubu.

-

Milí priatelia,
v tomto roku oslávi náš klub významné výročie. 20 rokov činnosti záujmového združenia nie je v našich podmienkach úplne obvyklým javom. Rozhodli sme sa preto usporiadať výročný zraz klubu, na ktorom toto jubileum dôstojne oslávime. Zraz sa bude svojím formátom odlišovať od bežných jednodňových akcií. Pre slávnostnú príležitosť sme vybrali krásne prostredie kaštieľa Beladice s priľahlým anglickým parkom (http://www.tartuf.sk/index.php?l=sk&s=1). Na tomto úžasnom mieste strávime spolu víkend 7. – 8. 5. 2016. Akcia sa ponesie v pokojnom duchu spomienok na začiatky klubovej činnosti a vychutnávania šľachtického prostredia.
Vzhľadom na skutočnosť, že ubytovacie kapacity kaštieľa sú, samozrejme, obmedzené a v súčasnosti sú voľné už len posledné miesta, prosíme, zasielajte prihlášky obsahujúce mená účastníkov, ako i vek prihlásených detí čo najskôr na e-mailovú adresu: info@saabclubslovakia.sk
Predpokladaný program stretnutia by mal byť nasledovný:

  1. 5. 2016        od 14:00 h (možno skôr – upresníme) Ubytovanie, pobyt vo wellness centre,

fotografovanie
17:00 – 18:00 h    Projekcia „Tak sme začínali“, 18:00 – 19:00 h    Večera
od 19:00 h            After Party
 

  1. 5. 2016        08:00 – 10:00 h    Raňajky

10:00 – 13:00 h    Návšteva Arboréta Mlyňany, resp. zámku a žrebčína
v Topoľčiankach
13:00 h                  Ukončenie akcie
 
Organizačné informácie:
Akcia je venovaná predovšetkým všetkým priaznivcom nášho klubu.
Registračný poplatok sa neuplatňuje.
Pri akceptácii prihlášok sa bude prihliadať na poradie ich zaslania. Po naplnení pridelenej kapacity nebudú prihlášky akceptované.
Rezerváciu ubytovania je možné vykonať len po akceptácii prihlášky klubom.
Rezerváciu ubytovania robí každý účastník sám priamo v systéme hotela Tartuf. Prosíme, aby ste sa zatiaľ neobracali na hotel so žiadosťou o rezerváciu ubytovania. O možnosti rezervovať ubytovanie budete včas informovaní.
Náklady na ubytovanie znáša každý účastník sám.
Ceny ubytovania:
Hotel Tartuf ***
Jednolôžková izba        45,-€
Dvojlôžková izba           65,-€
Apartmán                       75,-€
Trojlôžková izba            85,-€
Kaštieľ ****
Jednolôžková izba        65,-€
Dvojlôžková izba           95,-€
Apartmán                     100,-€
Apartmán de Luxe      150,-€
 
V cene sú zahrnuté raňajky formou švédskych stolov a neobmedzený vstup do bazéna a fitness.
Prosíme o dodržiavanie hore uvedených organizačných pokynov a tešíme sa na stretnutie.
Tiež si dovoľujeme požiadať tých členov klubu, ktorí zatiaľ nezaplatili členské na rok 2016, aby tak urobili čo najskôr. Výška členského je aj na tento rok 20 Eur a platí sa na bankový účet klubu IBAN SK1302 0000 0000 2944 5951 51. Ďakujeme.
Váš SAAB CLUB SLOVAKIA
 

7 KOMENTÁRE

    • A kde si bol doteraz? Pokiaľ máš vyrovnané klubové záležitosti tak ešte áno. Len si pohni s prihláškou, máme už len posledné izby v hoteli. Na kaštieľ už zabudni :-(.

    • Vitaj doma z Florencie. Ešte musíš počkať. Doťahujeme posledných váhajúcich strelcov. Keď dáme hotelu zelenú, dostaneš avízo aj s heslom. Zatiaľ hotel rezervácie neprijíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno

Milí priatelia, v tomto roku oslávi náš klub významné výročie. 20 rokov činnosti záujmového združenia nie je v našich podmienkach úplne obvyklým javom. Rozhodli sme sa preto usporiadať výročný zraz klubu, na ktorom toto jubileum dôstojne oslávime. Zraz sa bude svojím formátom odlišovať od bežných jednodňových akcií. Pre slávnostnú príležitosť sme vybrali krásne prostredie kaštieľa Beladice s priľahlým anglickým parkom (http://www.tartuf.sk/index.php?l=sk&s=1). Na tomto úžasnom mieste strávime spolu víkend 7. – 8. 5. 2016. Akcia sa ponesie v pokojnom duchu spomienok na začiatky klubovej činnosti a vychutnávania šľachtického prostredia. Vzhľadom na skutočnosť, že ubytovacie kapacity kaštieľa sú, samozrejme, obmedzené a v súčasnosti sú voľné už len posledné miesta, prosíme, zasielajte prihlášky obsahujúce mená účastníkov, ako i vek prihlásených detí čo najskôr na e-mailovú adresu: info@saabclubslovakia.sk Predpokladaný program stretnutia by mal byť nasledovný:
  1. 5. 2016        od 14:00 h (možno skôr - upresníme) Ubytovanie, pobyt vo wellness centre,
fotografovanie 17:00 – 18:00 h    Projekcia „Tak sme začínali“, 18:00 – 19:00 h    Večera od 19:00 h            After Party  
  1. 5. 2016        08:00 – 10:00 h    Raňajky
10:00 – 13:00 h    Návšteva Arboréta Mlyňany, resp. zámku a žrebčína v Topoľčiankach 13:00 h                  Ukončenie akcie   Organizačné informácie: Akcia je venovaná predovšetkým všetkým priaznivcom nášho klubu. Registračný poplatok sa neuplatňuje. Pri akceptácii prihlášok sa bude prihliadať na poradie ich zaslania. Po naplnení pridelenej kapacity nebudú prihlášky akceptované. Rezerváciu ubytovania je možné vykonať len po akceptácii prihlášky klubom. Rezerváciu ubytovania robí každý účastník sám priamo v systéme hotela Tartuf. Prosíme, aby ste sa zatiaľ neobracali na hotel so žiadosťou o rezerváciu ubytovania. O možnosti rezervovať ubytovanie budete včas informovaní. Náklady na ubytovanie znáša každý účastník sám. Ceny ubytovania: Hotel Tartuf *** Jednolôžková izba        45,-€ Dvojlôžková izba           65,-€ Apartmán                       75,-€ Trojlôžková izba            85,-€ Kaštieľ **** Jednolôžková izba        65,-€ Dvojlôžková izba           95,-€ Apartmán                     100,-€ Apartmán de Luxe      150,-€   V cene sú zahrnuté raňajky formou švédskych stolov a neobmedzený vstup do bazéna a fitness. Prosíme o dodržiavanie hore uvedených organizačných pokynov a tešíme sa na stretnutie. Tiež si dovoľujeme požiadať tých členov klubu, ktorí zatiaľ nezaplatili členské na rok 2016, aby tak urobili čo najskôr. Výška členského je aj na tento rok 20 Eur a platí sa na bankový účet klubu IBAN SK1302 0000 0000 2944 5951 51. Ďakujeme. Váš SAAB CLUB SLOVAKIA