nedeľa, 14.júl 2024
ÚvodVšeobecnéSAAB TOUR 2016 Beskydy

SAAB TOUR 2016 Beskydy

-

“Jsou cesty hlavní, po kterých jezdí zločinci a policajti a pak jsou cesty vedlejší a těmi pojedeme my…“ /J. Svěrák: Jízda 1994/
 
Naša tradičná Saab Tour zavíta tento rok do malebného rodného kraja nielen Petra Bezruča, ale najmä významného člena klubu „prý saabistu“ Gusta prý Holleina. Krásami Beskýd nás prevedie bývalý majiteľ Saabov 99 a 900 Radek Šlejmar, aktuálne sedlajúci klasické kabrio BMW 318i E30 a možná prítomnosť niekoľkých kúskov Alfa Romeo na našej ceste nebude až tak úplne náhodná. Ako hovoria tamojší domorodci, vyznačujúci sa okrem silných sklonov k alkoholizmu aj krátkymi zobákmi: „Vykružime řadu serpentin, překoname ostre stupaky a objevime krasu Beskyd. Dokupy pozname Ostravicu, Lysu horu, Radhošťa i nějaku tu přehradu v lesach. Stačime i kratku navštěvu u Slovaku“.
 
Termín: sobota 20. 8. 2016
Ústroj: akýkoľvek SAAB
Predpokladaný odlet z Bratislavy: 8:00 h (súradnice a detaily odletu ešte upresníme), slovenská diaľničná známka je potrebná. Akcia je plánovaná ako jednodňová, no tí, ktorí majú záujem o prenocovanie v Beskydách, majú k dispozícii množstvo ubytovacích možností napríklad vo Frýdlante nad Ostravicí alebo v Ostravici.
 
Na akcii sú vítaní všetci priaznivci značky SAAB a všetci ľudia dobrej vôle.
Keďže potrebujeme kvôli plánovaniu trasy vedieť, koľko nás asi bude, účasť, prosím, potvrďte na e-mail: info@saabclubslovakia.sk .
Tak už žiadne kydy a hor sa na Beskydy!
Váš SAAB CLUB SLOVAKIA

Beskydy

Predchádzajúci článok
Ďalší článok

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno

“Jsou cesty hlavní, po kterých jezdí zločinci a policajti a pak jsou cesty vedlejší a těmi pojedeme my...“ /J. Svěrák: Jízda 1994/   Naša tradičná Saab Tour zavíta tento rok do malebného rodného kraja nielen Petra Bezruča, ale najmä významného člena klubu „prý saabistu“ Gusta prý Holleina. Krásami Beskýd nás prevedie bývalý majiteľ Saabov 99 a 900 Radek Šlejmar, aktuálne sedlajúci klasické kabrio BMW 318i E30 a možná prítomnosť niekoľkých kúskov Alfa Romeo na našej ceste nebude až tak úplne náhodná. Ako hovoria tamojší domorodci, vyznačujúci sa okrem silných sklonov k alkoholizmu aj krátkymi zobákmi: "Vykružime řadu serpentin, překoname ostre stupaky a objevime krasu Beskyd. Dokupy pozname Ostravicu, Lysu horu, Radhošťa i nějaku tu přehradu v lesach. Stačime i kratku navštěvu u Slovaku".   Termín: sobota 20. 8. 2016 Ústroj: akýkoľvek SAAB Predpokladaný odlet z Bratislavy: 8:00 h (súradnice a detaily odletu ešte upresníme), slovenská diaľničná známka je potrebná. Akcia je plánovaná ako jednodňová, no tí, ktorí majú záujem o prenocovanie v Beskydách, majú k dispozícii množstvo ubytovacích možností napríklad vo Frýdlante nad Ostravicí alebo v Ostravici.   Na akcii sú vítaní všetci priaznivci značky SAAB a všetci ľudia dobrej vôle. Keďže potrebujeme kvôli plánovaniu trasy vedieť, koľko nás asi bude, účasť, prosím, potvrďte na e-mail: info@saabclubslovakia.sk . Tak už žiadne kydy a hor sa na Beskydy! Váš SAAB CLUB SLOVAKIA

Beskydy