pondelok, 30.január 2023
ÚvodVšeobecnéSpoločný odjazd z Bratislavy na stretnutie vo Viedni

Spoločný odjazd z Bratislavy na stretnutie vo Viedni

-

Milí SAABisti,
ako sme vás už informovali (http://saabclubslovakia.sk/pozvanka-na-stretnutie-vo-viedni/), v sobotu sa uskutoční medzinárodné stretnutie SAABistov vo Viedni, organizované našimi rakúskymi priateľmi. SAAB CLUB SLOVAKIA organizuje spoločný odjazd účastníkov tohto stretnutia z Bratislavy.
Stretneme sa v sobotu 6. 5. 2017 o 8.30 h na čerpacej stanici OMV pri petržalskom Auparku (Einsteinova 19) a v kolóne vyrazíme na parkovisko obchodného domu Merkur-Markt vo Viedni (Sterngasse 6), kde sa pripojíme k ostatným účastníkom zrazu. Následne sa opäť v kolóne presunieme do reštaurácie Karl Wirt. Po obede bude nasledovať spoločná jazda do Seegrotte, kde je od 14.00 h naplánovaná plavba člnom po najväčšom európskom podzemnom jazere. Poslednou zastávkou je známa vinárska dedina Gumpoldskirchen.
Tešíme sa na stretnutie!
Váš SAAB CLUB SLOVAKIA

Predchádzajúci článokFoto týždňa
Ďalší článokPozvánka na výročný zraz SAAB CLUB SLOVAKIA

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno

Milí SAABisti, ako sme vás už informovali (http://saabclubslovakia.sk/pozvanka-na-stretnutie-vo-viedni/), v sobotu sa uskutoční medzinárodné stretnutie SAABistov vo Viedni, organizované našimi rakúskymi priateľmi. SAAB CLUB SLOVAKIA organizuje spoločný odjazd účastníkov tohto stretnutia z Bratislavy. Stretneme sa v sobotu 6. 5. 2017 o 8.30 h na čerpacej stanici OMV pri petržalskom Auparku (Einsteinova 19) a v kolóne vyrazíme na parkovisko obchodného domu Merkur-Markt vo Viedni (Sterngasse 6), kde sa pripojíme k ostatným účastníkom zrazu. Následne sa opäť v kolóne presunieme do reštaurácie Karl Wirt. Po obede bude nasledovať spoločná jazda do Seegrotte, kde je od 14.00 h naplánovaná plavba člnom po najväčšom európskom podzemnom jazere. Poslednou zastávkou je známa vinárska dedina Gumpoldskirchen. Tešíme sa na stretnutie! Váš SAAB CLUB SLOVAKIA