štvrtok, 20.jún 2024
ÚvodVšeobecnéSpoločný odjazd z Bratislavy na stretnutie vo Viedni

Spoločný odjazd z Bratislavy na stretnutie vo Viedni

-

Milí SAABisti,
ako sme vás už informovali (http://saabclubslovakia.sk/pozvanka-na-stretnutie-vo-viedni/), v sobotu sa uskutoční medzinárodné stretnutie SAABistov vo Viedni, organizované našimi rakúskymi priateľmi. SAAB CLUB SLOVAKIA organizuje spoločný odjazd účastníkov tohto stretnutia z Bratislavy.
Stretneme sa v sobotu 6. 5. 2017 o 8.30 h na čerpacej stanici OMV pri petržalskom Auparku (Einsteinova 19) a v kolóne vyrazíme na parkovisko obchodného domu Merkur-Markt vo Viedni (Sterngasse 6), kde sa pripojíme k ostatným účastníkom zrazu. Následne sa opäť v kolóne presunieme do reštaurácie Karl Wirt. Po obede bude nasledovať spoločná jazda do Seegrotte, kde je od 14.00 h naplánovaná plavba člnom po najväčšom európskom podzemnom jazere. Poslednou zastávkou je známa vinárska dedina Gumpoldskirchen.
Tešíme sa na stretnutie!
Váš SAAB CLUB SLOVAKIA

Predchádzajúci článok
Ďalší článok

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno

Milí SAABisti, ako sme vás už informovali (http://saabclubslovakia.sk/pozvanka-na-stretnutie-vo-viedni/), v sobotu sa uskutoční medzinárodné stretnutie SAABistov vo Viedni, organizované našimi rakúskymi priateľmi. SAAB CLUB SLOVAKIA organizuje spoločný odjazd účastníkov tohto stretnutia z Bratislavy. Stretneme sa v sobotu 6. 5. 2017 o 8.30 h na čerpacej stanici OMV pri petržalskom Auparku (Einsteinova 19) a v kolóne vyrazíme na parkovisko obchodného domu Merkur-Markt vo Viedni (Sterngasse 6), kde sa pripojíme k ostatným účastníkom zrazu. Následne sa opäť v kolóne presunieme do reštaurácie Karl Wirt. Po obede bude nasledovať spoločná jazda do Seegrotte, kde je od 14.00 h naplánovaná plavba člnom po najväčšom európskom podzemnom jazere. Poslednou zastávkou je známa vinárska dedina Gumpoldskirchen. Tešíme sa na stretnutie! Váš SAAB CLUB SLOVAKIA