piatok, 21.jún 2024
ÚvodVšeobecnéSpomienková jazda 2013

Spomienková jazda 2013

-

Pripomenieme si pamätnú jazdu SAAB SUPPORT CONVOY.
Uplynuli 3 roky od celosvetovej akcie, ktorá mala demonštrovať neutíchajúcu podporu fanúšikov svojej značke. I keď SAAB SUPPORT CONVOY nedokázal zmeniť rozhodnutie GM zlikvidovať svojho potencionálneho konkurenta, jazdy sa stali jasným dôkazom výnimočnosti priaznivcov značky SAAB.
Tohtoročná spomienková jazda sa bude konať 20.1.2013. Podľa predbežnej dohody s členmi SAAB Underground by mohlo ísť o spoločnú akciu. Zvažuje sa vhodné miesto niekde medzi Brnom a Bratislavou. Podmienkou je parkovisko, reštaurácia a dostupnosť mimo diaľnic. Pokiaľ má niekto vhodný tip, budeme mu povďační. Ďalšie podrobnosti budú postupne zverejňované na stránke v sekcii AKCIE/PRIPRAVUJEME.

DSC03011

Predchádzajúci článok
Ďalší článok
Pripomenieme si pamätnú jazdu SAAB SUPPORT CONVOY.
Uplynuli 3 roky od celosvetovej akcie, ktorá mala demonštrovať neutíchajúcu podporu fanúšikov svojej značke. I keď SAAB SUPPORT CONVOY nedokázal zmeniť rozhodnutie GM zlikvidovať svojho potencionálneho konkurenta, jazdy sa stali jasným dôkazom výnimočnosti priaznivcov značky SAAB. Tohtoročná spomienková jazda sa bude konať 20.1.2013. Podľa predbežnej dohody s členmi SAAB Underground by mohlo ísť o spoločnú akciu. Zvažuje sa vhodné miesto niekde medzi Brnom a Bratislavou. Podmienkou je parkovisko, reštaurácia a dostupnosť mimo diaľnic. Pokiaľ má niekto vhodný tip, budeme mu povďační. Ďalšie podrobnosti budú postupne zverejňované na stránke v sekcii AKCIE/PRIPRAVUJEME.

DSC03011