štvrtok, 20.jún 2024
ÚvodVšeobecnéSSS 2015: Organizácia nezadržateľne napreduje

SSS 2015: Organizácia nezadržateľne napreduje

-

 
 
Milí saabistickí priatelia,
 
s radosťou vás informujeme o ďalšom významnom pokroku v organizovaní tohtoročnej SAAB SESSION SLOVAKIA (SSS 2015). Z našich predchádzajúcich informácií možno už viete, že SSS 2015 sa bude konať v nádhernom prostredí Nízkych Tatier – v Jánskej doline obce Liptovský Ján. Náš klub pre vás zabezpečil možnosť ubytovať sa v Alexandra Wellness Hoteli (http://www.alexandrawellnesshotel.sk) a môžeme vás ubezpečiť, že týmto ubytovaním nebudú sklamaní ani pravidelní účastníci SAAB SESSION, ani tí z vás, ktorí sa tejto akcie zúčastnia po prvý raz. Samotný hotel ponúka množstvo možností na aktívne aj pasívne trávenie voľného času. Aj keď program SSS zaberá už tradične podstatnú časť času jej účastníkov, veríme, že budete mať možnosť užiť si široké možnosti relaxu, ktoré tento hotel ponúka, pretože nevyužiť ich by bola jednoducho škoda.
 
Dúfame, že aj tohtoročnej SAAB SESSION bude počasie priať a že si budeme môcť naplno vychutnať kombináciu krásneho prostredia, v ktorom sa bude SSS 2015 konať a atraktívneho programu, ktorý pre vás SAAB CLUB SLOVAKIA v súčasnosti tvorí. Keďže SAAB SESSION sa už tradične zúčastňuje aj početná skupina majiteľov veteránov a kabrioletov a snažíme sa myslieť skutočne na všetko, pre prípad nepriazne počasia pre vás pripravujeme aj alternatívny program v samotnom hoteli. V tejto súvislosti privítame akékoľvek vaše návrhy na spoločné aktivity či už v okolí Liptovského Jána alebo „pod strechou“ hotela. Budeme radi, keď sa budete aktívne podieľať na tvorbe programu SSS 2015, aby si túto akciu tvorili predovšetkým tí, pre ktorých je určená.
 
Tešíme sa na vás v termíne 9. – 11. októbra 2015. O rezervovaní ubytovania vás budeme, samozrejme, včas informovať.
 
V prípade akýchkoľvek otázok či návrhov ohľadom SSS 2015 sú vám k dispozícii členovia prezídia nášho klubu Maťo a Šimon.
 
Prezídium SAAB CLUB SLOVAKIA

Predchádzajúci článok
Ďalší článok

10 KOMENTÁRE

  1. chalani, kto sa ma v tych vasich menach vyznat? ale 92ku by som si rada pozrela, musi davat dobre prdy s tym dvojtaktom!

  2. aj ja dufam, ze sa objavi ta 92. ved uz je ako Colombova zena – kazdy vie, ze existuje, no nikto ju nikdy nevidel 🙂

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno

    Milí saabistickí priatelia,   s radosťou vás informujeme o ďalšom významnom pokroku v organizovaní tohtoročnej SAAB SESSION SLOVAKIA (SSS 2015). Z našich predchádzajúcich informácií možno už viete, že SSS 2015 sa bude konať v nádhernom prostredí Nízkych Tatier – v Jánskej doline obce Liptovský Ján. Náš klub pre vás zabezpečil možnosť ubytovať sa v Alexandra Wellness Hoteli (http://www.alexandrawellnesshotel.sk) a môžeme vás ubezpečiť, že týmto ubytovaním nebudú sklamaní ani pravidelní účastníci SAAB SESSION, ani tí z vás, ktorí sa tejto akcie zúčastnia po prvý raz. Samotný hotel ponúka množstvo možností na aktívne aj pasívne trávenie voľného času. Aj keď program SSS zaberá už tradične podstatnú časť času jej účastníkov, veríme, že budete mať možnosť užiť si široké možnosti relaxu, ktoré tento hotel ponúka, pretože nevyužiť ich by bola jednoducho škoda.   Dúfame, že aj tohtoročnej SAAB SESSION bude počasie priať a že si budeme môcť naplno vychutnať kombináciu krásneho prostredia, v ktorom sa bude SSS 2015 konať a atraktívneho programu, ktorý pre vás SAAB CLUB SLOVAKIA v súčasnosti tvorí. Keďže SAAB SESSION sa už tradične zúčastňuje aj početná skupina majiteľov veteránov a kabrioletov a snažíme sa myslieť skutočne na všetko, pre prípad nepriazne počasia pre vás pripravujeme aj alternatívny program v samotnom hoteli. V tejto súvislosti privítame akékoľvek vaše návrhy na spoločné aktivity či už v okolí Liptovského Jána alebo „pod strechou“ hotela. Budeme radi, keď sa budete aktívne podieľať na tvorbe programu SSS 2015, aby si túto akciu tvorili predovšetkým tí, pre ktorých je určená.   Tešíme sa na vás v termíne 9. - 11. októbra 2015. O rezervovaní ubytovania vás budeme, samozrejme, včas informovať.   V prípade akýchkoľvek otázok či návrhov ohľadom SSS 2015 sú vám k dispozícii členovia prezídia nášho klubu Maťo a Šimon.   Prezídium SAAB CLUB SLOVAKIA