nedeľa, 16.jún 2024
ÚvodVšeobecnéVďaka za skvelý zraz v Jedovniciach

Vďaka za skvelý zraz v Jedovniciach

-

Hoci sa museli organizátori moravského zrazu tento rok popasovať okrem počasia aj s rozkopávkami v Jedovniciach, zraz dopadol na výbornú. Dôkazom je vyše sto posádok a už tradične vynikajúca atmosféra. Ďakujeme organizátorom a všetkým zúčastneným, medzi ktorými sa nestratili ani naše klubové autá. Osobitná vďaka patrí Dannymu za to, že kryl svojou Cobrou naše staré dámy na diaľnici, čo nám podstatne uľahčilo dostatať sa šťastne do cieľa.
Zábery z tejto akcie nájdete v našej galérii: http://saabclubslovakia.sk/galeria/

Predchádzajúci článok
Ďalší článok

3 KOMENTÁRE

  1. Nemate tiez taky pocit, ze sobov v nasich koncinach stale pribuda? Z toho mi logicky vyplyva, ze niekde ich musi zase ubudat. Tak nejako si asi Marx predstavoval spravodlive prerozdelenie :-).

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno

Hoci sa museli organizátori moravského zrazu tento rok popasovať okrem počasia aj s rozkopávkami v Jedovniciach, zraz dopadol na výbornú. Dôkazom je vyše sto posádok a už tradične vynikajúca atmosféra. Ďakujeme organizátorom a všetkým zúčastneným, medzi ktorými sa nestratili ani naše klubové autá. Osobitná vďaka patrí Dannymu za to, že kryl svojou Cobrou naše staré dámy na diaľnici, čo nám podstatne uľahčilo dostatať sa šťastne do cieľa. Zábery z tejto akcie nájdete v našej galérii: http://saabclubslovakia.sk/galeria/