štvrtok, 20.jún 2024
ÚvodVšeobecnéVeľa šťastných kilometrov!

Veľa šťastných kilometrov!

-

Jar je vraj za dverami, ale za oknom je ešte zima a na mnohých miestach aj sneh. Nič však nezabránilo tomuto SAABu 99, aby svoju štvorčlennú (a rozhodne nie postavami chatrnú) posádku dopravil v bezpečí do cieľa vzdialeného viac ako 1 800 kilometrov napriek tomu, že sa mu v tom občas snažila zabrániť aj samotná príroda.
Náš klub sa tak môže tešiť z nového prírastku, ktorý by síce mohol okamžite putovať do múzea vďaka svojmu špičkovému stavu, ale neurobí tak. Namiesto toho ho môžete (dúfajme) očakávať na mnohých klubových podujatiach počas nasledujúcej (a nielen tej) sezóny. Z krásneho prírastku máme veľkú radosť, Aďovi gratulujeme a želáme veľa šťastných kilometrov!

2 KOMENTÁRE

  1. Krásny kúsok, fakt. Úprimne, máličko mu chýba do Smaragdovej dokonalosti, ale inak absolútna bomba. Už sa teším na prvú akciu, dúfam, že nebude chýbať.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno

Jar je vraj za dverami, ale za oknom je ešte zima a na mnohých miestach aj sneh. Nič však nezabránilo tomuto SAABu 99, aby svoju štvorčlennú (a rozhodne nie postavami chatrnú) posádku dopravil v bezpečí do cieľa vzdialeného viac ako 1 800 kilometrov napriek tomu, že sa mu v tom občas snažila zabrániť aj samotná príroda. Náš klub sa tak môže tešiť z nového prírastku, ktorý by síce mohol okamžite putovať do múzea vďaka svojmu špičkovému stavu, ale neurobí tak. Namiesto toho ho môžete (dúfajme) očakávať na mnohých klubových podujatiach počas nasledujúcej (a nielen tej) sezóny. Z krásneho prírastku máme veľkú radosť, Aďovi gratulujeme a želáme veľa šťastných kilometrov!