nedeľa, 14.júl 2024
ÚvodVšeobecnéVitaj, Adam!

Vitaj, Adam!

-

Milí priatelia,
tento rok sa začal skutočne výnimočne a súčasne aj vynikajúco. Náš SAABistický svet sa rozšíril o ďalšieho priaznivca, Adama. Aj keď jeho meno môže vzbudzovať dojem sympatií k inej automobilovej značke, jeho pravoverné SAABistické korene pevne a hlboko zaryté v malinovskej zemi túto mylnú predstavu nepochybne vyvracajú. Už aj letmý pohľad na Adama v kombinácii s výnimočným SAABistickým pôvodom a rodinnou zbierkou SAABých klenotov naznačujú, že má pred sebou veľkú SAABistickú budúcnosť. Po svojich predkoch navyše zdedil predsednícku funkciu, takže môžeme smelo povedať: „Vitaj na svete, najmladší predseda v okrese!“
Adamovi prajeme do života najmä pevné zdravie a veľa šťastia. Hrdým rodičom, starým rodičom a strýkovi Marimu srdečne gratulujeme!

4 KOMENTÁRE

  1. Malinovská vetva nevyhynie po meči, to je skvelá správa. Už aby mal Adam vodičák, lebo Saabov veľa, šoférov málo. Veľa zdravia Adam!

  2. V mene Adama dakujeme vsetkym priaznivcom a ludom dobrej vole. Adam sa uz nevie dockat ako bude prehanat rodinne stado saabov – tesi sa na santenie s delfinom, lietanie s aeroflotom, nedelne vylety na kavicku s rubensom a zastraja sa ze aj kanadanovi poriadne rozhybe jeho stare V4 kosti.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno

Milí priatelia, tento rok sa začal skutočne výnimočne a súčasne aj vynikajúco. Náš SAABistický svet sa rozšíril o ďalšieho priaznivca, Adama. Aj keď jeho meno môže vzbudzovať dojem sympatií k inej automobilovej značke, jeho pravoverné SAABistické korene pevne a hlboko zaryté v malinovskej zemi túto mylnú predstavu nepochybne vyvracajú. Už aj letmý pohľad na Adama v kombinácii s výnimočným SAABistickým pôvodom a rodinnou zbierkou SAABých klenotov naznačujú, že má pred sebou veľkú SAABistickú budúcnosť. Po svojich predkoch navyše zdedil predsednícku funkciu, takže môžeme smelo povedať: "Vitaj na svete, najmladší predseda v okrese!" Adamovi prajeme do života najmä pevné zdravie a veľa šťastia. Hrdým rodičom, starým rodičom a strýkovi Marimu srdečne gratulujeme!