piatok, 21.jún 2024
ÚvodVšeobecnéZraz Ústí nad Orlicí.

Zraz Ústí nad Orlicí.

-

Mnohí z nás ešte žijú spomienkami na ozaj vydarenú akciu, ktorou sme dôstojne oslávili 20. výročie nášho klubu, no ďalšia akcia už klope na dvere. Bude rovnako slávnostná, keďže náš dlhoročný priateľ Zdeňek Suchomel si pripomenie 40. rok svojho spolužitia so značkou SAAB. Tak ako zvyčajne i teraz organizujeme spoločný výjazd do Ústí nad Orlicí. Pre záujemcov o túto akciu uvádzame nasledovné koordináty:
Dátum:                           14.5.2016
Miesto odjazdu:           Parkovisko OBI Lamač
Čas odjazdu:                 09:00
Budeme sa presúvať po diaľničných úsekoch Bratislava – Brno a preto sú potrebné slovenské i české diaľničné známky. Krátku zástavku urobíme na čerpacej stanici Sekule, kde sa môžu pripojiť ďalší záujemcovia. Z Brna pokračujeme smerom na Svitavy a Ústí nad Orlicí. Približná vzdialenosť je 230 km. Návrat je plánovaný v podvečerných hodinách.
Prosíme o dodržanie času odjazdu.

Predchádzajúci článok
Ďalší článok

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno

Mnohí z nás ešte žijú spomienkami na ozaj vydarenú akciu, ktorou sme dôstojne oslávili 20. výročie nášho klubu, no ďalšia akcia už klope na dvere. Bude rovnako slávnostná, keďže náš dlhoročný priateľ Zdeňek Suchomel si pripomenie 40. rok svojho spolužitia so značkou SAAB. Tak ako zvyčajne i teraz organizujeme spoločný výjazd do Ústí nad Orlicí. Pre záujemcov o túto akciu uvádzame nasledovné koordináty: Dátum:                           14.5.2016 Miesto odjazdu:           Parkovisko OBI Lamač Čas odjazdu:                 09:00 Budeme sa presúvať po diaľničných úsekoch Bratislava - Brno a preto sú potrebné slovenské i české diaľničné známky. Krátku zástavku urobíme na čerpacej stanici Sekule, kde sa môžu pripojiť ďalší záujemcovia. Z Brna pokračujeme smerom na Svitavy a Ústí nad Orlicí. Približná vzdialenosť je 230 km. Návrat je plánovaný v podvečerných hodinách. Prosíme o dodržanie času odjazdu.