utorok, 16.apríl 2024
ÚvodVšeobecnéZraz Ústí nad Orlicí

Zraz Ústí nad Orlicí

-

Je veľa dôvodov prečo nevynechať túto osvedčenú akciu. Niekto potrebuje technickú radu, iný náhradný diel, no všetci sa tešia na stretnutie s fajn ľuďmi spoza rieky Moravy. Zdeněk Suchomel so svojím tímom je skvelý hostiteľ a jednoznačne patrí do kalendára našich výjazdov. Záujemcovia o spoločný presun do Ústí sú vítaní na parkovisku pred lamačským Baumaxom, odkiaľ sa vydáme po D2 smer Brno – Svitavy – Ústí nad Orlicí.
Dátum                   16.5.2015
Miesto                   parkovisko Baumax, Lamač
Čas                         odjazd o 9.00
Usti

Predchádzajúci článok
Ďalší článok

9 KOMENTÁRE

  1. Colombo, chod s nami! Ked vystrelime rano o 9ej, o chvilu sme tam a nie je to vobec daleko!! Ved iba Ty mas nos na speciality a stare haraburdy.. a co by povedala PanMama, keby si neprisiel.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno

Je veľa dôvodov prečo nevynechať túto osvedčenú akciu. Niekto potrebuje technickú radu, iný náhradný diel, no všetci sa tešia na stretnutie s fajn ľuďmi spoza rieky Moravy. Zdeněk Suchomel so svojím tímom je skvelý hostiteľ a jednoznačne patrí do kalendára našich výjazdov. Záujemcovia o spoločný presun do Ústí sú vítaní na parkovisku pred lamačským Baumaxom, odkiaľ sa vydáme po D2 smer Brno - Svitavy - Ústí nad Orlicí. Dátum                   16.5.2015 Miesto                   parkovisko Baumax, Lamač Čas                         odjazd o 9.00 Usti