štvrtok, 20.jún 2024
ÚvodVšeobecnéJan Ake Jonsson odchádza!

Jan Ake Jonsson odchádza!

-

19.5.2011 odíde jedna z najdôležitejších a najcharizmatickejších postáv firmy SAAB Automobile.
Jan Ake Jonsson sa rozhodol po bezmála 40 rokoch strávených v automobilke SAAB pre odchod do dôchodku. „Posledné roky boli veľmi vyčerpávajúce a vyžadovali sústredenie len a len na prácu. Teraz nadišiel čas, aby som sa začal zaoberať vecami, ktorým som kvôli práci nemohol venovať dostatok pozornosti,“ povedal 59 ročný Jonsson.
Jan-Ake Jonsson sa stal symbolom vytrvalosti a nevzdávania sa nie len pre SAAB, ale pre celé Švédsko. „Na odchod Jan-Akeho sa dívam s veľkým smútkom, ale chápem jeho rozhodnutie a plne ho rešpektujem. V poslednom období urobil jednu z najťažších prác v celom Švédsku a som mu vďačný za jeho znalosti a skúsenosti, ktoré odovzdal firmám SAAB a Spyker,“ vyhlásil Victor Muller, ktorý dočasne prevezme funkciu CEO po Jonssonovi. Ten prisľúbil externú pomoc firme v období hľadania jeho nástupcu, nie však dlhšie ako do 1.9.2011.
Jan-Ake Jonsson sa lúči s presvedčením, že automobilka SAAB je na dobrej ceste stať sa nezávislou a ziskovou firmou. Verí, že príchod nového modelu 9-3 na jeseň 2012 tieto ambície naplní.
Autor: J35
19.5.2011 odíde jedna z najdôležitejších a najcharizmatickejších postáv firmy SAAB Automobile.
Jan Ake Jonsson sa rozhodol po bezmála 40 rokoch strávených v automobilke SAAB pre odchod do dôchodku. „Posledné roky boli veľmi vyčerpávajúce a vyžadovali sústredenie len a len na prácu. Teraz nadišiel čas, aby som sa začal zaoberať vecami, ktorým som kvôli práci nemohol venovať dostatok pozornosti,“ povedal 59 ročný Jonsson. Jan-Ake Jonsson sa stal symbolom vytrvalosti a nevzdávania sa nie len pre SAAB, ale pre celé Švédsko. „Na odchod Jan-Akeho sa dívam s veľkým smútkom, ale chápem jeho rozhodnutie a plne ho rešpektujem. V poslednom období urobil jednu z najťažších prác v celom Švédsku a som mu vďačný za jeho znalosti a skúsenosti, ktoré odovzdal firmám SAAB a Spyker,“ vyhlásil Victor Muller, ktorý dočasne prevezme funkciu CEO po Jonssonovi. Ten prisľúbil externú pomoc firme v období hľadania jeho nástupcu, nie však dlhšie ako do 1.9.2011. Jan-Ake Jonsson sa lúči s presvedčením, že automobilka SAAB je na dobrej ceste stať sa nezávislou a ziskovou firmou. Verí, že príchod nového modelu 9-3 na jeseň 2012 tieto ambície naplní. Autor: J35