utorok, 16.apríl 2024
ÚvodVšeobecnéPesimizmus Antonova?

Pesimizmus Antonova?

-

„SAAB nesplní svoj predajný plán na rok 2011“, uviedol pre Dagens Industri ruský podnikateľ Vladimir Antonov.
Čerstvý majiteľ superšportovej divízie Spyker odhaduje, že SAAB predá v tomto roku 60 000 – 65 000 vozidiel. Bol by to teda značný pokles oproti plánovaného predaju 80 000ks, pričom v roku 2012 by sa malo minúť až 120 000 saabov. PR riaditeľ Eric Geer odmietol komentovať tieto úvahy. Podotkol však, že SAAB pokračuje podľa svojho obchodného a hlavne finančného plánu. „Počet predaných áut nie je prioritným ukazovateľom nášho plánu. Dôležité je, že spoločnosť sa vyvíja podľa našich predsavzatí a plní si svoje finančné záväzky“, zdôraznil Eric Geer.
Autor: Peter
Náš názor:
Tí, ktorí sa zúčastnili na budapeštianskom predstavení novej 9-5 si určite pamätajú Ericovu ódu na nového majiteľa saabu Koenigsegg. Dúfajme, že tento krát sa Eric nemýli.
J35
„SAAB nesplní svoj predajný plán na rok 2011“, uviedol pre Dagens Industri ruský podnikateľ Vladimir Antonov.
Čerstvý majiteľ superšportovej divízie Spyker odhaduje, že SAAB predá v tomto roku 60 000 – 65 000 vozidiel. Bol by to teda značný pokles oproti plánovaného predaju 80 000ks, pričom v roku 2012 by sa malo minúť až 120 000 saabov. PR riaditeľ Eric Geer odmietol komentovať tieto úvahy. Podotkol však, že SAAB pokračuje podľa svojho obchodného a hlavne finančného plánu. „Počet predaných áut nie je prioritným ukazovateľom nášho plánu. Dôležité je, že spoločnosť sa vyvíja podľa našich predsavzatí a plní si svoje finančné záväzky“, zdôraznil Eric Geer. Autor: Peter Náš názor: Tí, ktorí sa zúčastnili na budapeštianskom predstavení novej 9-5 si určite pamätajú Ericovu ódu na nového majiteľa saabu Koenigsegg. Dúfajme, že tento krát sa Eric nemýli. J35