nedeľa, 14.júl 2024
ÚvodVšeobecnéPozvánka a spoločný odjazd na 10. SAAB zraz JEDOVNICE 2015

Pozvánka a spoločný odjazd na 10. SAAB zraz JEDOVNICE 2015

-

Milí priatelia,
náš klub už tradične organizuje spoločný odjazd z Bratislavy na 10. SAAB zraz do Jedovníc. Aj z informácií uverejnených na našej stránke už iste viete, že tohtoročný zraz bude poznačený veľmi smutnou udalosťou – tragickým úmrtím Leoša Svobodu, jedného z organizátorov predošlých moravských zrazov. Tomu je prispôsobený program zrazu, keď o 13.00 h vyrazí z Jedovníc smútočný konvoj, aby sme sa o 15.00 h s Leošom spoločne rozlúčili na smútočnom obrade vo Vojkoviciach.
Odjazd z Bratislavy je naplánovaný na 8.00 h a stretávame sa medzi 7.45 h a 8.00 h na parkovisku obchodného domu bauMax v bratislavskom Lamači (oproti krematóriu).
Tešíme sa na stretnutie.
SAAB CLUB SLOVAKIA

Predchádzajúci článok
Ďalší článok

7 KOMENTÁRE

    • Ja by som velmi rad isiel, hlavne sa rozlucit s panom Svobodom. Ja som ho sice nikdy nevidel – Vojkovice su odo mna prilis daleko, ale pocul som, som to bol dobry clovek. Ale je to u mna tak 50 na 50, ci pojdem alebo nie. Este sa rohodnem podla toho, ako sa budem v sobotu rano citit.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno

Milí priatelia, náš klub už tradične organizuje spoločný odjazd z Bratislavy na 10. SAAB zraz do Jedovníc. Aj z informácií uverejnených na našej stránke už iste viete, že tohtoročný zraz bude poznačený veľmi smutnou udalosťou – tragickým úmrtím Leoša Svobodu, jedného z organizátorov predošlých moravských zrazov. Tomu je prispôsobený program zrazu, keď o 13.00 h vyrazí z Jedovníc smútočný konvoj, aby sme sa o 15.00 h s Leošom spoločne rozlúčili na smútočnom obrade vo Vojkoviciach. Odjazd z Bratislavy je naplánovaný na 8.00 h a stretávame sa medzi 7.45 h a 8.00 h na parkovisku obchodného domu bauMax v bratislavskom Lamači (oproti krematóriu). Tešíme sa na stretnutie. SAAB CLUB SLOVAKIA