štvrtok, 20.jún 2024
ÚvodVšeobecnéSAAB Tour 2012

SAAB Tour 2012

-

Poďte s nami na jazdu krásnym prostredím myjavských kopaníc.
Keďže zraz priateľov značky SAAB je naplánovaný až na september, rozhodli sme sa preklenúť dobu čakania príjemným výjazdom po myjavských kopaniciach. Akcia sa uskutoční v sobotu 16.6.2012. Miestom stretnutia je parkovisko pred Hypernovou v Pezinku.
O 9.00 sa vydáme úpätím Malých Karpát smerom na Modru a Smolenice. Tu si obzrieme exteriér miestneho zámku (žiaľ interiér je prístupný len v mesiacoch júl, august). Jazda pokračuje na Trstín a cez vrch sa dostaneme do Jablonice a ďalej do Brezovej pod Bradlom. Pokocháme sa nádherným výhľadom na okolie z mohyly M.R.Štefánika. Samozrejme nebude chýbať klubové fotografovanie a vztýčenie vlajky (pokiaľ sa opäť nájde). Kolóna bude pokračovať cez romantické kopanice smerom na Vrbové a Piešťany do cieľa jazdy, ktorým je horský prechod Havran nad Piešťanmi. Tu si dáme chutný obed. Pre najmladších účastníkov jazdy je k dispozícii detské ihrisko a živé zvieratá v miestnej farme.
Tí, ktorým sa itinerár zdá krátky, môžu pokračovať na Duchonku. Cesta trvá cca 40 minút. Odmenou bude návšteva Kulháňa pri Duchonke kde výborne pečú čerstvo vylovené pstruhy.
Nenechajte si ujsť príležitosť príjemného relaxu v spoločnosti priateľov a našich štvorkolesových rodinných príslušníkov.
Predchádzajúci článok
Ďalší článok
Poďte s nami na jazdu krásnym prostredím myjavských kopaníc.
Keďže zraz priateľov značky SAAB je naplánovaný až na september, rozhodli sme sa preklenúť dobu čakania príjemným výjazdom po myjavských kopaniciach. Akcia sa uskutoční v sobotu 16.6.2012. Miestom stretnutia je parkovisko pred Hypernovou v Pezinku. O 9.00 sa vydáme úpätím Malých Karpát smerom na Modru a Smolenice. Tu si obzrieme exteriér miestneho zámku (žiaľ interiér je prístupný len v mesiacoch júl, august). Jazda pokračuje na Trstín a cez vrch sa dostaneme do Jablonice a ďalej do Brezovej pod Bradlom. Pokocháme sa nádherným výhľadom na okolie z mohyly M.R.Štefánika. Samozrejme nebude chýbať klubové fotografovanie a vztýčenie vlajky (pokiaľ sa opäť nájde). Kolóna bude pokračovať cez romantické kopanice smerom na Vrbové a Piešťany do cieľa jazdy, ktorým je horský prechod Havran nad Piešťanmi. Tu si dáme chutný obed. Pre najmladších účastníkov jazdy je k dispozícii detské ihrisko a živé zvieratá v miestnej farme. Tí, ktorým sa itinerár zdá krátky, môžu pokračovať na Duchonku. Cesta trvá cca 40 minút. Odmenou bude návšteva Kulháňa pri Duchonke kde výborne pečú čerstvo vylovené pstruhy. Nenechajte si ujsť príležitosť príjemného relaxu v spoločnosti priateľov a našich štvorkolesových rodinných príslušníkov.