nedeľa, 16.jún 2024
ÚvodVšeobecnéSaabie srdce stále bije.

Saabie srdce stále bije.

-

Napriek tomu, že automobilka už vyše roka nevyrába žiadne autá, nemieni opustiť svojich 1,5 milióna zákazníkov.
Spoločnosť zaoberajúca sa náhradnými dielmi a servisom SAAB Automobile Parts AB otvorila tento týždeň svoje zastúpenie v USA. Je to vcelku logický krok, keďže USA a Kanada predstavujú s 500.000 zákazníkmi najväčšiu koncentráciu saabov vôbec. Po Veľkej Británii a Švédsku je to tretie zastúpenie firmy SAAB Automobile Parts AB. Pripomíname, že firma nie je súčasťou konkurzného konania a poskytuje technickú podporu 1.200 servisom po celom svete.
„Našou úlohou je starať sa o majiteľov vozidiel SAAB“, vyhlásil Lennart Stahl, CEO SAAB Automobile Parts AB. V Taliansku a Španielsku odoberajú náhradné diely pôvodní národní importéri, no napríklad v Belgicku je to nezávislý dovozca.
Firma taktiež zabezpečuje ako taký ruch v trollhättanskom závode. Jej 30 výrobných zamestnancov produkuje v lisovni kapoty, dvere a blatníky. „Je bez pochýb, že niekto prevezme automobilku SAAB. Verím, že sa to už čoskoro dozvieme“, dodal optimisticky Stahl.
Zdroj: ANE
Spracoval: J35
Predchádzajúci článok
Ďalší článok
Napriek tomu, že automobilka už vyše roka nevyrába žiadne autá, nemieni opustiť svojich 1,5 milióna zákazníkov.
Spoločnosť zaoberajúca sa náhradnými dielmi a servisom SAAB Automobile Parts AB otvorila tento týždeň svoje zastúpenie v USA. Je to vcelku logický krok, keďže USA a Kanada predstavujú s 500.000 zákazníkmi najväčšiu koncentráciu saabov vôbec. Po Veľkej Británii a Švédsku je to tretie zastúpenie firmy SAAB Automobile Parts AB. Pripomíname, že firma nie je súčasťou konkurzného konania a poskytuje technickú podporu 1.200 servisom po celom svete. „Našou úlohou je starať sa o majiteľov vozidiel SAAB“, vyhlásil Lennart Stahl, CEO SAAB Automobile Parts AB. V Taliansku a Španielsku odoberajú náhradné diely pôvodní národní importéri, no napríklad v Belgicku je to nezávislý dovozca. Firma taktiež zabezpečuje ako taký ruch v trollhättanskom závode. Jej 30 výrobných zamestnancov produkuje v lisovni kapoty, dvere a blatníky. „Je bez pochýb, že niekto prevezme automobilku SAAB. Verím, že sa to už čoskoro dozvieme“, dodal optimisticky Stahl. Zdroj: ANE Spracoval: J35