piatok, 21.jún 2024
ÚvodVšeobecnéVýroba 9-4X spustená

Výroba 9-4X spustená

-

Minulý týždeň bola spustená sériová výroba prvého crossoveru značky SAAB.

V mexickom Ramos Arizpe ožili výrobné linky, aby naplnili nemalé očakávania amerických dealerov značky SAAB. Nie je sa čomu diviť, veď dopyt po modeloch ako BMW X5, Lexus RX, Cadillac SRX, ktorý je mimochodom technickou dvojičkou saabu 9-4X a iných prémiových crossoverov, stúpol medziročne o neuveriteľných 25%. Ako prvé zišlo z linky Aero v úžasnej Ice Pearl Metallic farbe. Po absolvovaní „povinných“ žurnalistických jázd v USA bude umiestnené v múzeu v Trollhättane.
Model 9-4X sa začne predávať v USA od mája a očakáva sa predaných 15 000 – 20 000 kusov v tomto roku. V Európe predaj odštartuje v auguste 2011.
Autor: J35

Minulý týždeň bola spustená sériová výroba prvého crossoveru značky SAAB.

V mexickom Ramos Arizpe ožili výrobné linky, aby naplnili nemalé očakávania amerických dealerov značky SAAB. Nie je sa čomu diviť, veď dopyt po modeloch ako BMW X5, Lexus RX, Cadillac SRX, ktorý je mimochodom technickou dvojičkou saabu 9-4X a iných prémiových crossoverov, stúpol medziročne o neuveriteľných 25%. Ako prvé zišlo z linky Aero v úžasnej Ice Pearl Metallic farbe. Po absolvovaní "povinných" žurnalistických jázd v USA bude umiestnené v múzeu v Trollhättane. Model 9-4X sa začne predávať v USA od mája a očakáva sa predaných 15 000 - 20 000 kusov v tomto roku. V Európe predaj odštartuje v auguste 2011. Autor: J35